На літо вулицю Зимову перекриють для руху транспорту (схема об’їзду)

Про це повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР
     623  

Від завтра, 1 червня, буде перекрито рух транспорту на вул. вул. Зимова (на ділянці від вул. Варшавська до вул. Тунельна).

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт із заміни водопровідно-каналізаційних мереж на вул. Зимовій, від завтра, 1 червня, з 09.00 і до 20.00 1 вересня 2018 року буде перекрито рух транспорту на вул. вул. Зимова (на ділянці від вул. Варшавська до вул. Тунельна). Ремонтні роботи виконує ТзОВ «Метрополіс» на замовлення ЛМКП «Львівводоканал». Об’їзд дороги – згідно з розробленою схемою організації дорожнього руху.

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», на зазначеній вулиці відбудеться заміна аварійних ділянок водопроводу від вул. Варшавської до перехрестя в районі будинку № 30 по вул. Зимова, загальною довжиною орієнтовано 240 м, із заміною запірної арматури та вводів до будинків та будуть встановлені нові пожежні гідранти. Водночас відбудеться заміна аварійних ділянок каналізації загальною довжиною орієнтовано 230 м із заміною каналізаційних випусків від будинків та випусків з дощових ринв і влаштуванням по вулиці дощоприймачів з гідрозатворами.