Літні табори. 7 ідей цікавого відпочинку у Львові

«Львівська газета» зібрала цікаві пропозиції для відпочинку на літніх канікулах для львівських школярів
 |  Роксолана Мудрак   5635  

Уже розпочався сезон літніх відпусток та шкільних канікул. Куди відправити своє маленьке чадо, аби цей час став не лише періодом забав та безтурботності, але й був корисним для дитини? «Львівська газета» зібрала цікаві пропозиції для вас та ваших маленьких геніїв.

  1. Бібліотечне літо: 1000 реалізованих мрій

Денний табір, що стартує вже в перший день літа, 1 червня. У Львівській обласній бібліотеці для дітей (вул. Винниченка, 1) на маленьких відвідувачів чекають тематичні вечірки, майстерні, літературні зарядки, екскурсії та багато цікавого й корисного. У бібліотечному таборі діятимуть окремі тематичні дні. Всі заходи є безкоштовними, на окремі – попередня реєстрація. Також передбачено різноманітні заходи для певних вікових категорій дітей. Загалом можна знайти заняття для душі дитини будь-якого віку, починаючи від 3 років до 12 і для старших.

Детальна програма перших десяти днів табору – тут.

  1. Таборове літо з UCUkids

1 червня розпочнеться і таборове літо в Українському католицькому університеті UCUkids. Спеціальна навчальна програма розрахована на дітей від 6 до 12 років. Навчальна програма табору – це добірка методів та способів навчання при відборі дітей за Дж. Гілфордсоном та П.Торренсоном в модифікації Е. Тунік. Обдаровані діти відібрані за цією методикою матимуть змогу взяти участь в ретельно продуманому навчальному процесі в ході якого, зіткнуться з реальними ситуаціями та викликами, самі зможуть прийняти, рішення для подолання перешкоди та вирішити проблеми. Вартість одного дня – 450 грн.

Для участі потрібно заповнити форму за посиланням.

Також УКУ запрошує зустрітися дітей на інших таборах протягом всього літа:

4-15 червня – «Пригодницький табір»

18-29 червня – «Науковий або Динозаври в УКУ»

23 липня – 4 серпня – «Гаряче індіанське літо»

6-17 серпня «Детективний, або Шерлок Холмс»

20-31 серпня «Шахи Аліси в країні Див»

  1. Дитяча франкознавча школа

Організатори дитячого креативного табору «Шукачі пригод», який торік діяв у Сенсотеці, цьогоріч вирішили на базі табору зробити франкознавчу школу, присвячено відомому письменнику, спільно з Домом Франка. Працюватиме табір із 18 червня заїздами по 2 тижні (10 робочих днів). Найімовірніше, до кінця липня. Робочий час – з 9 до 18 год. Розрахований на дітей від 5 до 12 років.

Тематика першого тижня табору – «Місто професій». Діти побувають у домі Франка, спробують себе в ролі письменника та дізнаються багато цікавого з його життя. У другий тиждень, «Світ казок», малечі розкажуть про творчість письменника, також діти відвідуватимуть різноманітні майстер-класи, театралізовані екскурсії та малюватимуть.

Вартість табору за 10 робочих днів – 2500 гр. (перший заїзд буде трошки дешевшим, оскільки у День Конституції табір не працюватиме). У вартість входить дворазове харчування (обід і підвечірок), майстер-класи, екскурсії…

  1. «Літо без гаджетів»

Дитячий Центр «Кіндервіль» пропонує розважити вашу дитину без допомоги телефонів та комп’ютерів. Їх табір так і називається «Літо без гаджетів».

Вікова категорія діток – 5,5-10 років. В одній зміні – 12 діток. Вартість становить 2800 грн. У вартість однієї зміни (2 тижні) літнього міського табору входить:
–    Цікаве та різноманітне перебування дитини з 9:00до 18:00
–    4 тематичних екскурсії протягом зміни
–    Смачний ланч, ситний обід та корисний полуденок
–    Руханки та активний відпочинок на свіжому повітрі
–    Звітній концерт для батьків в кінці зміни.

Зміни літнього табору тематичні протягом всього літа:
1 – Поттеріанська зміна «ТАЄМНИЦІ ГОГВОРДСУ» – 18.06-29.06
2 – дослідницька зміна “ЛАБОРАТОРІЯ ДА ВІНЧІ”- 2.07-15.07
3 –  англомовна зміна «Я – СУПЕР-ГЕРОЙ» – 16.07-29.07
4 –  театральна зміна «ФАБРИКА ЗІРОК» – 30.07-12.08
5 – пригодницька зміна «СТЕЖКАМИ ІНДІАНЦІВІ»- 13.08-26-08

  1. Англомовний табір з Green Country English School

Широкий вибір корисних активностей для дітей пропонують і в Green Country English School. Під час таборів дитина зможе вдосконалити та набути знання англійської за різним рівнем попередньої підготовки. У Львові Green Country можна знайти за адресою: вул. Костя Левицького, 4. Тел.: (067) 153-51-05, (063) 604-33-54.

 

  1. Літній денний табір у навчальному центрі Puzzle

Літній денний табір в навчальному центрі Puzzle. Бонуси табору:

ранковий спільний перекус (чай, печенько, яблука);
настільні ігри та танцювальні банси;
активні ігри на спортивному майданчику;
творчі та смачнючі кулінарні майстер-класи;
екскурсії (катання на конях, відвідування музеїв, кінотеатрів, лазанок, ігри в боулінг та ін.); квести. Графік роботи денного табору  з 11 червня до 31 серпня. Тривалість табірного дня з 9.00 до 18.00 год.

Вартість денного таборування: 

1 робочий день – 300 грн.
3 робочих днів – 815 грн.
5 робочих днів – 1350 грн.
10 робочих днів – 2650 грн.

Долучитися до таборування можна у будь-який день за умови вільних місць! У внесок входить оголошена програма, повноцінний обід, фрукти, напої, екскурсії.

Попередня реєстрація обов’язкова https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddyN-lnY83RW8hv4_Wo1o3BlWtpH5l3juptb53drPUIeBUrA/viewform

  1. Комп’ютерний табір

Для дітей, закоханих у техніку віком від 8 до 15 років можна потішити участю в літньому комп’ютерному таборі в IT STEP Academy (Львів, вул. Замарстинівська, 83А).

Табір триває в 6 змін по 10 днів з 4 червня по 24 серпня. Вартість, залежно від часу перебування, становить 3700 грн (з 10:00 до 15:00, короткий день) або 5700 грн (з 10:00 до 18:00, повний день).