Літні табори. 7 ідей цікавого відпочинку у Львові

«Львівська газета» зібрала цікаві пропозиції для відпочинку на літніх канікулах для львівських школярів
   Роксолана Мудрак   6080  

Уже розпочався сезон літніх відпусток та шкільних канікул. Куди відправити своє маленьке чадо, аби цей час став не лише періодом забав та безтурботності, але й був корисним для дитини? «Львівська газета» зібрала цікаві пропозиції для вас та ваших маленьких геніїв.

  1. Бібліотечне літо: 1000 реалізованих мрій

Денний табір, що стартує вже в перший день літа, 1 червня. У Львівській обласній бібліотеці для дітей (вул. Винниченка, 1) на маленьких відвідувачів чекають тематичні вечірки, майстерні, літературні зарядки, екскурсії та багато цікавого й корисного. У бібліотечному таборі діятимуть окремі тематичні дні. Всі заходи є безкоштовними, на окремі – попередня реєстрація. Також передбачено різноманітні заходи для певних вікових категорій дітей. Загалом можна знайти заняття для душі дитини будь-якого віку, починаючи від 3 років до 12 і для старших.

Детальна програма перших десяти днів табору – тут.

  1. Таборове літо з UCUkids

1 червня розпочнеться і таборове літо в Українському католицькому університеті UCUkids. Спеціальна навчальна програма розрахована на дітей від 6 до 12 років. Навчальна програма табору – це добірка методів та способів навчання при відборі дітей за Дж. Гілфордсоном та П.Торренсоном в модифікації Е. Тунік. Обдаровані діти відібрані за цією методикою матимуть змогу взяти участь в ретельно продуманому навчальному процесі в ході якого, зіткнуться з реальними ситуаціями та викликами, самі зможуть прийняти, рішення для подолання перешкоди та вирішити проблеми. Вартість одного дня – 450 грн.

Для участі потрібно заповнити форму за посиланням.

Також УКУ запрошує зустрітися дітей на інших таборах протягом всього літа:

4-15 червня – «Пригодницький табір»

18-29 червня – «Науковий або Динозаври в УКУ»

23 липня – 4 серпня – «Гаряче індіанське літо»

6-17 серпня «Детективний, або Шерлок Холмс»

20-31 серпня «Шахи Аліси в країні Див»

  1. Дитяча франкознавча школа

Організатори дитячого креативного табору «Шукачі пригод», який торік діяв у Сенсотеці, цьогоріч вирішили на базі табору зробити франкознавчу школу, присвячено відомому письменнику, спільно з Домом Франка. Працюватиме табір із 18 червня заїздами по 2 тижні (10 робочих днів). Найімовірніше, до кінця липня. Робочий час – з 9 до 18 год. Розрахований на дітей від 5 до 12 років.

Тематика першого тижня табору – «Місто професій». Діти побувають у домі Франка, спробують себе в ролі письменника та дізнаються багато цікавого з його життя. У другий тиждень, «Світ казок», малечі розкажуть про творчість письменника, також діти відвідуватимуть різноманітні майстер-класи, театралізовані екскурсії та малюватимуть.

Вартість табору за 10 робочих днів – 2500 гр. (перший заїзд буде трошки дешевшим, оскільки у День Конституції табір не працюватиме). У вартість входить дворазове харчування (обід і підвечірок), майстер-класи, екскурсії…

  1. «Літо без гаджетів»

Дитячий Центр «Кіндервіль» пропонує розважити вашу дитину без допомоги телефонів та комп’ютерів. Їх табір так і називається «Літо без гаджетів».

Вікова категорія діток – 5,5-10 років. В одній зміні – 12 діток. Вартість становить 2800 грн. У вартість однієї зміни (2 тижні) літнього міського табору входить:
–    Цікаве та різноманітне перебування дитини з 9:00до 18:00
–    4 тематичних екскурсії протягом зміни
–    Смачний ланч, ситний обід та корисний полуденок
–    Руханки та активний відпочинок на свіжому повітрі
–    Звітній концерт для батьків в кінці зміни.

Зміни літнього табору тематичні протягом всього літа:
1 – Поттеріанська зміна «ТАЄМНИЦІ ГОГВОРДСУ» – 18.06-29.06
2 – дослідницька зміна “ЛАБОРАТОРІЯ ДА ВІНЧІ”- 2.07-15.07
3 –  англомовна зміна «Я – СУПЕР-ГЕРОЙ» – 16.07-29.07
4 –  театральна зміна «ФАБРИКА ЗІРОК» – 30.07-12.08
5 – пригодницька зміна «СТЕЖКАМИ ІНДІАНЦІВІ»- 13.08-26-08

  1. Англомовний табір з Green Country English School

Широкий вибір корисних активностей для дітей пропонують і в Green Country English School. Під час таборів дитина зможе вдосконалити та набути знання англійської за різним рівнем попередньої підготовки. У Львові Green Country можна знайти за адресою: вул. Костя Левицького, 4. Тел.: (067) 153-51-05, (063) 604-33-54.

 

  1. Літній денний табір у навчальному центрі Puzzle

Літній денний табір в навчальному центрі Puzzle. Бонуси табору:

ранковий спільний перекус (чай, печенько, яблука);
настільні ігри та танцювальні банси;
активні ігри на спортивному майданчику;
творчі та смачнючі кулінарні майстер-класи;
екскурсії (катання на конях, відвідування музеїв, кінотеатрів, лазанок, ігри в боулінг та ін.); квести. Графік роботи денного табору  з 11 червня до 31 серпня. Тривалість табірного дня з 9.00 до 18.00 год.

Вартість денного таборування: 

1 робочий день – 300 грн.
3 робочих днів – 815 грн.
5 робочих днів – 1350 грн.
10 робочих днів – 2650 грн.

Долучитися до таборування можна у будь-який день за умови вільних місць! У внесок входить оголошена програма, повноцінний обід, фрукти, напої, екскурсії.

Попередня реєстрація обов’язкова https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddyN-lnY83RW8hv4_Wo1o3BlWtpH5l3juptb53drPUIeBUrA/viewform

  1. Комп’ютерний табір

Для дітей, закоханих у техніку віком від 8 до 15 років можна потішити участю в літньому комп’ютерному таборі в IT STEP Academy (Львів, вул. Замарстинівська, 83А).

Табір триває в 6 змін по 10 днів з 4 червня по 24 серпня. Вартість, залежно від часу перебування, становить 3700 грн (з 10:00 до 15:00, короткий день) або 5700 грн (з 10:00 до 18:00, повний день).