У школах встановлять спеціальні евакуаційні двері

В Україні внесли зміни до норм ДБН
     1260  

В Україні переглянули протипожежні вимоги. Міністерство регіонального розвитку внесло деякі зміни, що стосуються, зокрема, шкіл. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук заступник міністра відомства Лев Парцхаладзе.

“Безпека наших дітей – те, чим не можна нехтувати. Ми переглянули протипожежні вимоги, які містилися у старому ДБН щодо шкіл, вдосконалили та доповнили їх. Зокрема, здавалося б незначна, але така важлива зміна – тепер у школах обов’язково встановлюватимуть спеціальні двері евакуаційних виходів з вільним та легким відчиненням зсередини без ключа для того, щоб діти могли швидко та безперешкодно покинути приміщення у разі надзвичайної ситуації”, – сказав він.

За його словами важливо не лише правильно проектувати будівлі, а й правильно експлуатувати.

“В жодному разі не можна перекривати або зачиняти аварійні виходи. Це стосується не тільки шкіл, а усіх громадських та житлових приміщень. Адже наслідки такої халатності та безвідповідальності можуть бути дуже і дуже серйозними”, – наголосив Парцхаладзе.

Додамо, що оновлені Державні будівельні норми щодо закладів освіти вже затверджені і буде опубліковані найближчим часом.