«Піккардійська Терція» виступить у Львові з програмою «Вибране»

1 червня у Львові на !FESTrepublic відбудеться концерт «Піккардійської Терції»
     1249  

Це вже четвертий концерт проекту «Українське Вибране».

«Українське Вибране» – це більше ніж концерти, це культурні події. Так, перед самим виступом музиканти Піккардійської Терції матимуть фан-зустріч та автограф-сесію. Початок – о 19:00. Вхід на фан-зустріч –– вільний.

Напередодні концерту організатори відкриють одноденну виставку, де експонуватимуть цінні та раритетні речі гурту Піккардійська Терція. Виставка буде на першому поверсі клубу на !FESTrepublic, її можна відвідати напередодні концерту або в перерві між виступами.

Співорганізатори події – Українська Академія Лідерства (УАЛ) – в часі концерту організує благодійний аукціон. Зі сцени студенти Академії продаватимуть цінні речі гурту та подарунки спонсорів. Виручені кошти організатори скерують на навчальні проекти УАЛ.

Сам концерт розпочнеться о 20:00. Вхід для батьків з дітьми до 12 років – безкоштовний.

Квитки можна придбати на gastroli.ua.

Довідка: «Українське Вибране» – це спільний проект Холдингу емоцій !FEST і Львівської філії Української Академії Лідерства. Це серія концертів українських гуртів, які вже стали частиною української культури, на музиці яких виросло не одне покоління. Це концерти гуртів, які вже стали українською класикою. На «Вибране» ходять цілими сім’ями – з дітьми та батьками.

У першому сезоні «Українське Вибране» вже відбулися концерти гуртів «Кому Вниз», «Тартак» і «Плач Єремії», а в червні ще відбудуться концерти «ВВ» та «Піккардійської Терції».