Названо нову дату «Міста професій» у Львові

Захід було перенесено через погоду
     873  

У Львові Міжнародний проект, який уже п’ятий рік реалізовують в Україні, цього року мав відбутися 19 травня, проте його перенесли через погоду.

Відтак «Місто професій» назвало нову дату проведення заходів – 17 червня.

Як і щороку, в парку розгорнуть імпровізоване містечко, на вході до якого кожна дитина, віком від 2 до 18 років отримає «паспорт» і карту представлених професій. Дитина зможе «влаштуватися на роботу» після короткого майстер-класу від фахівців різних галузей. У проекті візьмуть участь представники різноманітних професій: рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, інспектор патрульної поліції, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравець та інших. За свою працю дітки отримуватимуть «заробітну платню» – гривники, за які згодом зможуть купити смаколики та інші речі.

Нагадаємо, мета проекту – щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал. Ідеолог проекту – засновник міжнародного ділового журналу «COMMUNITY» Тетяна Люлька.

Зазначимо, торік учасниками «Міста професій» були понад 400 000 дітей в 29 містах України. Зокрема, у Львові Місто професій відвідало понад 30 000 гостей, а діти змогли спробувати свої уміння в понад 200 професіях.