X
    Categories: Новини

Муніципальна няня та бебі-бокси – уряд готує нововведення для немовлят

В уряді анонсували зміни, що стосуються сімей із маленькими дітьми

Українців має бути багато і вони мають бути щасливим – так ввважає прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Сьогодні під час засідання уряду він анонсував ряд нововведень для сімей із немовлятами.

Відтепер усіх новонароджених будуть забезпечувати спеціальними бебі-боксами із речами, які знадобляться у перші тижні життя дитини.

«Кожна дитина отримає від держави бебі-бокс, зібраний з любов’ю, аби на перших етапах життя у мами було все, аби доглядати дитину. Це традиція, яку ми запроваджуємо для підтримки народжуваності. Сотні тисяч родин отримають таку додаткову цільову підтримку», – сказав прем’єр-міністр.

Ще одне нововведення – муніципальна няня. За словами Гройсмана важливо є допомогти мамі, котра працює. Тому уряд вирішив за підтримки місцевих органів влади ввести поняття найму “муніипальної няні”. Оплату її послуг будуть частково здійснювати із бюджету.

«Приймаємо рішення спільно з органами місцевого самоврядування, вводимо поняття «муніципальна няня» – з 1 січня. Коли наймаєте няню, держава буде компенсувати щомісяця витрати в зарплаті, аби дитина була доглянута», – прокоментував Володимир Гройсман.

Гройсман наголосив, що захист та підтримка дитинства має стати головним пріоритетом.

Марічка Курило: журналістка