Вулицею Рутковича вже можна їздити

Минулого тижня вулицю нарешті відкрили для проїзду транспорту після капітального ремонту дороги
     417  

За інформацією Галицької районної адміністрації, під час ремонту дороги повністю замінено комунікації, відремонтовано дорожнє покриття, тротуари та проведено роботи з озеленення.

Вулицю Рутковича, що є бічною Паркової та Стрийської, перекрили для руху транспорту ще 3 жовтня 2017 року. В мерії обіцяли відремонтувати її до кінця грудня. Проте згодом роботи відклали до квітня 2018 року, а тоді перенесли їх завершення на кінець травня.

«Капітальний ремонт вул. І. Рутковича ми розпочали у 2017 році, у місяці вересні-жовтні, після того, як був зроблений і погоджений проект. Минулого року нам вдалося замінити інженерні мережі, було замінено водопровід і каналізаційні випуски з будинків. З настанням несприятливого зимового періоду роботи зупинили. Цього року навесні їх відновили. Зокрема, цього року облаштували дорожнє покриття, постелили бруківку. Досі на цій дорозі був асфальт. Також тротуари були зі старої плитки, відповідно, її теж замінили на нову», – розповіли в Галицькій Р А.

Генпідрядником ремонтних робіт на вул. І. Рутковича було ТзОВ «Захід Пласт». Вартість реалізації проекту 4 млн. 750 тис. грн.

Проектом капітального ремонту вулиці І. Рутковича були передбачені роботи з висадження зелених насаджень. Зокрема, було висаджено 320 кущів магонії і 16 кленів.

Нагадаємо, за інформацією управління інженерного господарства ЛМР, у 2018 році з міського бюджету передбачено виділити 578 млн. грн для ЛКП «Львівавтодор» і департаменту ЖГІ для ремонту доріг, районним адміністраціям на капітальний ремонт вулиць, доріг, дворів, тротуарів передбачено близько 73 млн. грн, і на поточний ремонт, утримання і ліквідацію аварійної ямковості передбачено близько 46 млн. грн.