У Львові збудують дитячу туристичну базу

Завершити будівництво планують до кінця 2019 року
     1186  

У Львові буде дитяча туристична база. Центр краєзнавства, екскурсій і туризму коштуватиме обласному бюджету 8 млн грн. Його збудують  на вул.. Франка, 156, повідомляють “Наші Гроші. Львів”.

Управління капітального будівництва Львівською ОДА вже визначилось із підрядником. Договір підписали  зі стриською фірмою ТОВ «Градобуд-Престиж». Компанія не лише будуватиме, а й встановить в приміщенні пожежну сигналізацію, обладнання і меблі, зробить зовнішнє освітлення та упорядкує територію бази.

Повністю здати  об’єкт планують до кінця 2019 року або й раніше, якщо не буде затримки у фінансуванні.

Додамо, що крім ТОВ «Градобуд-Престиж», у тендері змагалось ТОВ «Талісман». Проте його пропозиція була дорожчою на 60,5%, ніж у фірми-переможця.

ТОВ «Градобуд-Престиж» зареєстроване у 2013 році на Сколівщині, хоча фактичне місце  – у Стрию. Із УКБ має справу не вперше. У 2018 році фірма вже підписували договір про добудову школи у Кам’янка-Бузькому районі.

Цікаво, що у 2016 році УКБ вже оголошувало тендер на будівництво туристичної бази. І тоді в конкурсі змагали дві пов’язані фірми – ТОВ «Львівський будівельний холдинг» та ТОВ «ВІ. АЙ. ПІ. Будівельна компанія».