Посадовця «Львівтеплоенерго» судитимуть за службову недбалість

У разі доведення вини він може потрапити за ґрати на 5 років
     1276  

За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №2 слідчі Нацполіції в порядку ст.291 КПК України скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовця Львівського міського комунального підприємства «Львівтеплоенерго».

Досудове розслідування з’ясувало, що 47-річний львів’янин – заступник головного інженера з ремонту комунпідприємства «Львівтеплоенерго», у період з серпня 2015 по серпень 2016 року вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість). Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Встановлено, що посадовець не довів до відома особи, яка повинна була виконувати технагляд з реконструкції тепломереж на декількох вулицях міста, наказ керівника «Львівтеплоенерго».

Комунальник був зобов’язаний проконтролювати як накази виконують, проте не зробив цього.

Таким чином особа роботи виконала, проте від імені іншої фірми, а відтак і гроші за зроблене переказали саме цьому суб’єкту господарювання.

Як наслідок, інтересам Львівської міської ради було завдано збитків на суму близько 227 тис грн, що у 250 і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян і вважається тяжкими наслідками.

Під час досудового розслідування до правопорушника застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, а на його майно накладено арешт. Окрім цього, з метою відшкодування заподіяної шкоди прокуратурою заявлено цивільний позов на вказану суму.

У разі доведення вини зловмисник може потрапити за ґрати на 5 років. Також йому загрожує трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю і штраф.