Господарствам виплачуватимуть дотацію за утримання телят

У Львівській області завершили перший етап прийняття документів на дотацію за утримання молодняка великої рогатої худоби
     506  

До уваги фізичних осіб-власників тварин: прийняття документів на дотацію продовжується, другий етап буде завершений 1 вересня.

На 1 травня, відповідно до зведеної відомості поданої до Міністерства аграрної політики та продовольства України, в області прийняли документи від 125 фізичних осіб-власників тварин, які в своїх господарствах утримують 191 голову молодняка. Загальна сума дотації – 306,6 тис гривень.

Для отримання дотації власники тварин повинні подати до органів місцевого самоврядування документи:

  • копії паспортів ВРХ, у випадку утримання 10 і більше голів молодняка – витяг з Єдиного державного реєстру тварин, виданий Агентством з ідентифікації  і реєстрації тварин;
  • копію паспорта особи – власника тварини;
  • копію довідки  або договору про відкриття рахунку в банку;
  • копію ідентифікаційного номера фізичної особи – власника тварини.

Дотацію за молодняк надають за кожні чотири місяці його утримання із наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняку в розмірі: за досягненням віку 4 місяці – 300 гривень за голову, 8 місяців – 700 гривень, 12 місяців – 1 500 гривень. Загалом при досягненні молодняком 12-місячного віку кожен власник тварини може отримати 2500 гривень.