У Львові відкриють виставку, присвячену Бруно Шульцу

Триватиме виставка до 1 серпня
     904  

Виставка “Бруно Шульц серед митців свого часу” відбудеться у рамках VІІІ Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца у Дрогобичі. Вона відкриється 30 травня о 16:00 у відділі європейського мистецтва XIX-XXI ст Львівської національної галереї мистецтв.

«Результатом багатолітньої співпраці Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Г. Возницького із центром і його беззмінним керівником Вірою Меньок та художнім керівником Фестивалю Гжегожем Юзефчуком стало відкриття цілого ряду виставок, присвячених творчості Бруно Шульца-художника, однією з яких є і виставка “Бруно Шульц серед митців свого часу“, – повідомляють в галереї.

Бруно Шульц (1892-1942) – видатний письменник та не менш талановитий художник, за життя брав участь у багатьох виставках, чотири з котрих відбулись у Львові. На матеріалах цих прижиттєвих виставок і побудована концепція виставки сучасної, завдання котрої – показати художню творчість Шульца в контексті львівських мистецьких нуртів 20-30-х років. Для експозиції виставки зі збірки музею були відібрані роботи художників, поряд з якими Бруно Шульц виставлявся у 1922, 1930, 1935 та 1940 роках. Це імена відомих польських, українських та єврейських митців, серед яких: Казимір Сіхульський, Леон Вичулковський, Станіслав Виспянський, Ерно Ерб, Яків Глазнер, Юзефа Кратохвиля-Відимська, Леопольд Левицький, Владислав Лям, Владислав Скочиляс, Іван Труш, Марцін Кіц, Ярослава Музика, Олена Кульчицька, Анджей Пронашко, Роман Сельський, Людвік Ліллє, Михайло Осінчук та ін.