Таємниці Львова: цісарське запитання

Конкурсне запитання від 24 травня
     967  

конкурс "Таємниці Львова"

Сьогоднішнє наше запитання продовжує тему міських святкувань у Львові.

Львів як місто, яке колись було у складі імперії Габсбургів неодноразово вітало цісаря.

Щоразу це було велике міське свято. У міських парках та садах організовувались забави та фестини. Ясновельможного також приймали шляхетські родини.

У Львові досі побутує розповідь, про те, як одна родина приймала в себе монарха. Мешкала вона у місті, у розкішному палаці з чималим садом. Однак для прийому цісаря їм забракло місця на подвір’ї, тому в цей день використали усю можливу територію поруч з палацом.

Назвіть сучасну адресу палацу, де відбувались ці прийняття.

З візиту цісаря Франца-Йосифа до Львова у 1851 році

Щоб надіслати відповідь на запитання, заповніть, будь ласка, цю форму (чинна до 10:00 31 травня):

Нагадаємо, «Львівська газета» разом з братами Радковцями та ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» проводить конкурс «Таємниці Львова».

На переможців чекають призи від «Львівської газети», солодкі подарунки, книжки та сертифікати на екскурсії від партнерів конкурсу.

Умови конкурсу:

  1. Щотижня в четвер об 11.00 на сайті «Львівської газети» gazeta.lviv.ua у розділі «Конкурс «Таємниці Львова» буде опубліковано запитання тижня.
  2. Відповіді на запитання прийматимуть ЛИШЕ через спеціальну форму під запитанням на сайті. Коментарі на сторінках соцмереж, відповіді на e-mail тощо не враховуватимуть.
  3. Відповіді прийматимуть до 10.00 наступного четверга.
  4. Щотижня у четвер буде визначено переможця тижня, який дав правильну відповідь на запитання, поставлене у попередній тиждень. «Львівська газета» публікуватиме прізвища та імена усіх, хто дав правильну відповідь, а переможця обиратиме система Random.
  5. Окрім цього, щомісяця «Львівська газета», брати Радковці та ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» розігруватимуть особливий приз серед тих, хто відповів правильно на всі запитання місяця. Усі учасники цього розіграшу, тобто ті, хто дав правильні відповіді на чотири запитання (в окремих випадках – 5 запитань), також отримають заохочувальні призи від організаторів.
  6. Підсумки конкурсу та нагородження переможців усіх турів протягом місяця відбуватиметься у суботу наступного місяця (після оголошення переможців усіх тижнів попереднього місяця) у приміщенні ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» (м. Львів, вул. Коперника, 40-а) за участі представників «Львівської газети»
  7. Під час нагородження також розігруватимуть додаткові заохочувальні призи серед усіх присутніх.