Двоє іноземців понищили клумби біля Катедри

Зловмисників затримали й доправили в Галицький райвідділ поліції
     545  

Як повідомили в управлінні безпеки міста ЛМР, сьогодні під ранок двоє осіб понищили клумби біля Римо-католицького собору (з лівої сторони, в напрямку Ратуші). Зловмисників затримали й доправили в Галицький райвідділ поліції.

«Сьогодні під ранок працівники «Центру безпеки міста» зафіксували на камерах спостереження, як двоє осіб нищать клумби біля Катедри – копають і розкидають. Про факт вандалізму було повідомлено поліцію. Зловмисників затримали вже на вул. Личаківська і доправили в Галицький райвідділ поліції. Як повідомила поліція, зловмисники – іноземці. Зараз представники Галицької районної адміністрації мають написати заяву в поліцію щодо цього випадку й оцінити завдані збитки», – розповів Юрій Діль, начальник управління безпеки міста ЛМР.

Як повідомила Патрульна поліція Львівської області, патрульні отримали інформацію від центру безпеки міста сьогодні близько 6 години ранку. Інспекторам надали опис правопорушників і напрямок їхнього руху. Один з екіпажів патрульної поліції, який патрулював на вулиці Винниченка, почув, як двоє чоловіків голосно викрикують. За описом вони були схожими на осіб, які пошкодили клумбу. Чоловіків зупинили, це виявилися іноземці, вони були з ознаками сп’яніння. Їх запросили у Галицький відділ поліції для встановлення всіх обставин справи.


Працівники комунальних служб Галицької районної адміністрації прибрали біля Катедри.