На Львівщині 309 осіб не змогли взяти участь в ЗНО з математики

Частина учасників не змогли прибути на місце тестування
     742  

Фото: УЦОЯО

Зовнішнє незалежне оцінювання із математики, що відбулось 22 травня, складали 6 944 учасників. Хоча зареєструвалися 7 253, про це повідомляють у Львівському центрі оцінювання якості освіти.

Загалом по округу, що обслуговує Львівський ЦОЯО, явка на  тестування склала 96%. У Волинській області не з’явилось 109 осіб, на Рівненщині – 164.

Тут же зафіксовано 12 фактів порушення процедури тестування учасниками.

Тим часом в Україні ЗНО з математики складали 106 551 осіб. Це 95% загальної кількості зареєстрований.

Натомість 37 осіб спізнились, а тому не змогли потрапити до пункту тестування. А ще 43 людини не допустили до ЗНО через відсутність документа.

«Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у пунктах тестування забезпечували 18 859 осіб. Дотримання процедури тестування контролювали 143 громадські спостерігачі і 46 представників засобів масової інформації», – розповіли у прес-службі УЦОЯО.

Ті, хто не зміг взяти участь в основній сесії ЗНО із математики, можуть розраховувати на додаткову сесію. Але лише в тому випадку, якщо на те були причини, які не залежали від дій та волі учасників.

Для реєстрації у додатковій сесії потрібно впродовж 5 днів з дня тестування звернутися до регіонального центру УЦОЯО та подати документ, який підтверджує серйозну причину відсутності на основній сесії.