Завтра – ЗНО з української мови

Український центр оцінювання якості освіти нагадує правила процедури тестування
     1123  

Вже завтра, 24 травня, відбудеться тестування з української мови та літератури. В УЦОЯО наголошують – спізнюватись не можна. Прийти до пункту тестування треба в проміжку між 10:15 та 10:50, бо в 11 ЗНО розпочнеться.

Важливо, що потрапити в аудиторію абітурієнт зможе лише за умови пред’явлення таких документів:

  • оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено в Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Якщо хоча б одного із документів людина не матиме, до тестів її не допустять.

“Радимо учасникам ЗНО заздалегідь дізнатися адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, зазначену в запрошенні-перепустці на інформаційних сторінках. Маршрути до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти”, – інформують у  прес-службі УЦОЯО.

Також рекомендують учасникам взяти з собою ручку насиченого чорного кольору та, за бажанням, прозору пляшку із питною водою.

“Нагадуємо, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування”, – нагадують абітурієнтам.

Тестування з української мови та літератури триватиме 180 хвилин. Загалом воно містить 58 завдань, а максимально можна набрати 104 бали.

Нагадаємо, 22 травня в Україні відбулось ЗНО з математики. Явка на тестуванні склала 95%.