У Львові відзначили 135-річчя від дня народження Михайла Пересади-Суходольського

Сьогодні на Янівському кладовищі відбулися заходи з нагоди 135-річчя від дня народження генерал-хорунжого Армії УНР
     283  

На меморіалі Українських Січових Стрільців представники влади поклали квіти й лампадки до могили Михайла Пересади-Суходольського. Опісля відбулася поминальна панахида та громадське віче.

«На прикладі Михайла Пересади-Суходольського ми бачимо, що Україна єдина. Адже він родом зі Слобожанщини, а похований на Галичині. Тому сьогодні тут, у Львові, ми вшановуємо його пам’ять, показуючи молоді приклад для наслідування. Це людина, яка відстоювала честь та гідність нашого народу і завдяки якій ми сьогодні живемо в незалежній Україні. Тому слід завжди згадувати такі героїчні сторінки нашої історії, для того, щоб наші діти були впевненими і переконаними, що українці – сильний народ, а сильних не перемагають», – зазначила Оксана Челепіс, начальник відділу менеджменту закладів культури департаменту розвитку ЛМР.

Михайло Пересада-Суходольський – генерал-хорунжий Армії Української Народної Республіки, начальник штабу 7-ї піхотної дивізії, генерал-квартирмейстера Київської групи Армії УНР, начальник штабу 4-ї Київської дивізії, начальник штабу бригади 6-ї Січової стрілецької дивізії, начальник штабу 3-ї Залізної дивізії, начальник канцелярії штабу Української Повстанської Армії Юрія Тютюнника, голова Українського інформаційного бюро.