Переможці фінансового квесту у Львові політали на повітряній кулі

На повітряній кулі у самому центрі Львова піднялися учні фізико-математичного ліцею
     700  

Команда Львівського фізико-математичного ліцею здобула перемогу у «Квесті з фінансової грамотності», що пройшов у Львові. Переможцями стали також Загальноосвітня школа №3, НВК «ШЕЛ», Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Про це інформує прес-служба Університету банківської справи.

Вміло застосували свої знання з фінансової грамотності, креативність, навики роботи в команді всі 10 команд львівських школярів, які брали участь у квесті.

За словами заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленко, не випадково старт квесту відбувся у дворику Ратуші.

«Дворик Ратуші – це одна з таких важливих, ключових локацій, де відбувається дуже багато подій, в тому числі фінансових, економічних рішень і зустрічей. Площа Ринок – це завжди перетин багатьох економічних інтересів. Тому дуже класно, що ви цікавитеся економікою та фінансами й розпочинаєте цей квест із дворику Ратуші. Бажаю вам отримувати задоволення від класних економічних, фінансових речей», — привітав учасників Андрій Москаленко.

Упродовж квесту школярі побували в приміщенні НБУ, де рахували вигідні відсотки кредиту, біля каплиці Кампіанів визначали  заставу для ломбарда, на площі біля Палацу мистецтв обирали найвигідніший лот для мистецького аукціону, а в дворику Університету банківської справи складали пазли та вивчали старовинні пушки ощадності.

Цікавою для учасників квесту стала також локація організована «ПриватБанком», де учні перевіряли купюри на справжність та вчилися правильній комунікації на банківські теми, а в банку «Львів» обґрунтовували вигідність і ризики фінансових операцій.

«Дуже важливо, щоб наші діти були фінансово грамотні та обізнані, бо саме вони стануть завтра рушіями змін таких потрібних країні. Сподіваємося, що цей фінансовий квест допоможе їм застосувати свої знання на практиці та заохотить до ще кращого вивчення фінансової грамотності, аби вони досягали успіху та вміло розпоряджалися фінансами», – каже представниця проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Наталія Лозинська.

Фініш квесту відбувся на площі перед головним корпусом Львівського національного університету ім. І Франка, де на переможців чекала повітряна куля під керуванням досвідченого пілота Анатолія Копчі.

Переможці отримали цінні подарунку від Університету банківської справи, НБУ, відділень Приватбанку та Ощадбанку у Львівській області, Асоціації банків Львівщин, Клубу активного відпочинку KAVA.

Організаторами квесту стали: Проект USAID «Трансформація фінансового сектору», Львівська міська рада, ДВНЗ «Університет банківської справи» та Асоціація банків Львівщини.