Міносвіти просить посилити охорону та заходи безпеки у школах

Таке рішення прийняли через отруєння дітей газоподібними речовинами
     594  

Міністерство освіти і науки розіслало листи в обласні управління, в яких рекомендують ретельніше стежити за порядком у навчальних закладах.

Посилити заходи безпеки та охорону просять через випадки отруєння дітей газоподібними речовинами у школах.

«Посилити охорону та обмежити доступ на територію закладів освіти осіб, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі,  а також посилити контроль за пропускним режимом, щоб не допустити пронесення до приміщень закладів освіти отруйних, вибухонебезпечних та інших предметів, що загрожують життю та здоров’ю», – йдеться у повідомленні МОН.

Крім того, в листі зазначені такі рекомендації:

  • Постійно проводити роз’яснення для учнів, студентів, батьків та працівників щодо поведінки в разі виникнення ситуацій, які загрожують їхній безпеці та здоров’ю. Залучати до такої роботи співробітників Держслужби з надзвичайних ситуацій та правоохоронних органів.
  • Розробити та розповсюдити серед учнів, студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників пам’ятку про правила поводження з виявленими підозрілими предметами.
  • Забезпечити оперативне інформування правоохоронних органів у разі виявлення у закладах освіти та на прилеглих територіях підозрілих осіб або предметів, що можуть становити загрозу здоров’ю та життю.