65 проектів ОТГ на Львівщині отримають субвенцію з держбюджету

Більшість проектів - це капітальний ремонт доріг, придбання спецтехніки та реконструкцій приміщень
     386  

Комісія Львівській ОДА з оцінки проектних заявок, що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, визначила проекти, яким нададуть кошти. Вони мають бути направлені на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Про це повідомили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Позитивний висновок Комісії отримали 65 проектних заявок двадцяти двох об’єднаних територіальних громад Львівщини: Щирецька, Бабинська, Воле- Баранецька, Волицька, Воютицька, Дублянська, Жовтанецька, Кам’янка-Бузька, Луківська, Міженецька, Мостиська, Нижанковицька, Новокалинівська, Новоміська, Рудківська, Славська, Судово-Вишнянська, Тростянецька, Шегинівська, Бісковицька, Заболотцівська та Вільшаницька. Більшість розглянутих проектів вищевказаних громад це капітальний ремонт доріг, придбання спецтехніки та реконструкцій приміщень.

Нагадаємо, що у 2018 році з державного бюджету передбачено 77 млн грн на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Ці кошти розподілено між 35 ОТГ Львівської області пропорційно чисельності сільського населення та площі громади.