Собачки та котики з ЛКП «Лев» чекають на своїх господарів

Ви мріяли у дитинстві про домашнього улюбленця? І досі мрієте? Тоді ваш пункт призначення на сьогодні – це ЛКП «Лев», що у Львові на вул. Промисловій, 56
     1750  

Чудові, красиві, розумні та соціалізовані собаки та коти чекають на вас. Адже вони також мріють про свою людину! ЛКП працює без вихідних, з 08:00 до 20:00.

Це красуня Еллі. Метис фокстер’єра. Енергійна молода собачка, підійде на прилаштування у квартиру. Чудово знає повідок, соціалізована та любить лащитись.

Маркіза. Киця Маркіза молоденька, віком до року. Соціалізована, муркотунка та дуже лагідна.

Сіріус. Ще один суперохоронець і друг, що чекає на прилаштування. Цей чорнявий кудлатий красень активний, молодий, гавкучий.

Скаллі. Метис фокстер’єра. Молода та енергійна, соціалізована собака-друг. Добре гуляє на повідку, може проживати в квартирі. Підійде на прилаштування у сім’ю з дітьми, які люблять тварин.

Стілла. Собака зрілого віку, дружня та неагресивна, хоча вона – метис стаффордширського тер’єра. Має куповані вушка. Очевидно, була домашньою та квартирною собакою. Як опинилась на вулиці – невідомо. Добре гуляє на повідку, шукає найдбайливіші руки!

Трал. Метис німецької вівчарки. Чудовий кудлатий красунчик. Наразі трішки лякливий, але любить контактувати з людиною. Молодий та активний. Стане чудовим охоронцем та другом!

Нік. Цей красунчик – справжній охоронець. Гавкучий, пильний, піддається навчанню. Чудовий відданий друг для своїх майбутніх господарів.

Норберт. Котик, який потрапив до ЛКП «Лев» у важкому стані з двома зламаними лапками. Ортопед Ярослав Гримак зробив йому успішну операцію. Тепер Норберт потребує домашньої реабілітації в люблячій сім’ї.

Розалія. Ця красуня-лабрадор досі в ЛКП «Лев». Вона середнього віку. Як така розумниця стала безпритульною, невідомо. Коли її знайшли, на тварині не було жодних розпізнавальних елементів: ні ошийника, ні жетона, ні чипа, але кінолог ЛКП виявив у неї навики, які вона з радістю демонструє – собака знає деякі команди.

Бусинка. Неймовірна красуня-білявка. Трішки ляклива, але при постійному контакті з людиною стане чудовим другом і навіть охоронцем.

Фото Марти Сирко