Пластуни відсвяткували Свято Весни (фото)

У святі взяли участь понад півтори тисячі пластунів
   Євгенія Данильчук   1275  

18-20 травня Національна скаутська організація «Пласт» відкрила таборовий сезон. Понад півтори тисячі пластунів зібралися поблизу міста Городок Львівської області, аби разом зустріти Свято Весни. Про це повідомив організаційний комітет «Свята Весни».

Члени організації – діти від 6 років. Протягом усієї зими вони здобували теоретичні знання, і нарешті отримали можливість спробувати їх на практиці.

«Це можливість побачити велику кількість інших пластунів,та відчути єдність, яка надихає на працю протягом літа», – говорить Роман Булук, старший пластун та комендант заходу.

Під час перебування у таборі пластуни брали активну участь у різноманітних активностях, змагались у вміннях в’язати вузли, куховарити, надавати першу медичну допомогу, орієнтуватися за компасом та інших практичних навичках. Найменші пластуни отримали перший досвід ночівлі на природі.

Кожен пластовий захід має окрему тематику. Цього року темою обрали мореплавство, на честь 100 річчя з дня заснування Чорноморського флоту. Тож під час офіційних церемоній Свята Весни, поруч з державним, піднімали також прапор Військово-Морських сил України.

Організацію цьогорічного свята взяв на себе курінь старших пластунів «Чорноморці», а підтримало його Міністерства молоді та спорту України.