У Львові на міжнародній конференції обговорять технології та безпеку на транспорті

Перша Міжнародна науково-практична конференція «Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті» відбудеться у Львові 18-19 червня
     534  

До участі у конференції запросили керівників і представників виробничих підприємств, наукових установ та навчальних закладів транспортної галузі України, Польщі, Німеччини та інших країн. Головними організаторами конференції є Львівська філія Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (м. Львів) та громадська організація «Лінія 102.Юа» у партнерстві з регіональною філією «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», Львівським локомотиворемонтним заводом, Інститутом залізничного транспорту (м. Варшава), Варшавською політехнікою (м. Варшава), ТзОВ «Табор-Дембіца» (м. Дембіца), ТОВ НВП «Корпорація КРТ».

На конференції заслухають та обговоряьт нові результати теоретичних і експериментальних досліджень, а також розглянуті актуальні питання розвитку науки і техніки в таких напрямах:

– енергооптимальні технології, енергоефективність та енергетичний менеджмент на транспорті;

– екологічність рухомого складу та об’єктів транспортної інфраструктури;

– інтероперабельність, безпека та сертифікація на транспорті;

– сучасні технології організації міжнародних перевезень та логістика;

– транспортний дизайн;

– взаємодія залізниць і промислових підприємств.

Вказані напрямки є особливо актуальними для західного регіону України, прикордонних територій України та Польщі, розвитку транспортного комплексу Львівщини та Підкарпатського воєводства.

Потреба у проведенні конференції виникла у зв’язку з реформуванням залізничного транспорту відповідно до вимог законодавства ЄС, що передбачає нову модель ринку залізничних перевезень, очікуваний вихід на ринок конкурентоздатних, ефективних, мобільних учасників – як приватних, так і державної форми власності, – зазначають організатори.

Формат проведення конференції передбачає створення нової площадки для налагодження тісних зв’язків між науковцями, виробниками продукції для залізничного транспорту, логістичними операторами та іншими транспортними компаніями.

На конференції будуть розглянуті важливі теми для підвищення ефективності роботи компаній, що працюють у транспортній галузі, своїми практичним досвідом поділяться спікери:

  • Анджей Журковський – директор Інституту залізничного транспорту (м. Варшава);
  • Мар’яна Яцина – декан факультету транспорту Варшавської політехніки;
  • Мар’ян Дибовський – президент компаніїї «Табор-Дембіца» (м. Дембіца);
  • Януш Гамрищак – віце-президент міста Перемишля;
  • Кароль Гайдзік – президент громадської організації «Linia 102.pl»,

а також представники Уряду Залізничного транспорту Польщі, Інституту рухомого складу (м. Познань), Державного східноєвропейського університету залізничного транспорту (м. Перемишль) та інші учасники.

Ознайомитися з детальною програмою конференції можна на офіційній сторінці ГО «Лінія 102.Юа» у Фейсбук facebook.com/linia102.ua та на сайті Львівської філії lf.diit.edu.ua.

Місце проведення: готель Reikartz Дворжец Львів (вул. Городоцька, 107).