На Львівщині стартував Тиждень безпеки дорожнього руху

З 21 по 27 травня 2018 року в Україні проводять тиждень безпеки дорожнього руху
     524  

Тиждень проводять з метою забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах за ініціативою Міністерства охорони здоров’я України та підтримки Міністерства інфраструктури України.

Статистика дорожньо-транспортних пригод, на жаль, невтішна. Згідно з даними правоохоронців, з початку 2018 року на автомобільних дорогах у Львівській області відбулося 3273 ДТП, де було травмовано 689 осіб і загинуло 76 осіб. Багато аварій трапляються через необережність та порушення правил дорожнього руху, яких повинні дотримуватися всі учасники дорожнього руху. Особливо до уваги на дорозі потрібно привчати дітей.

Працівники дорожньої галузі Львівщини зазначають, що цього року серед робіт, які дозволяють підвищити безпеку на автомобільній дорозі, максимально зосередять увагу на підходах до залізничних переїздів, навчальних закладів, шкіл і дитячих садочків. Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається до учасників дорожнього руху і просить бути максимально уважними на автомобільних дорогах і дотримуватися правил дорожнього руху.