Чергове масове отруєння школярів. Цього разу – в Миколаєві

Сьогодні, 21 травня, близько 11:20 до поліції надійшло повідомлення про те, що в одній з миколаївських шкіл діти масово поскаржились на погане самопочуття
     1094  

Фото: mk.npu.gov.ua

Станом на 12:30 36 дітей звернулися по допомогу до лікарів із ознаками отруєння, попередньо – газом, усіх їх госпіталізовано. Про це інформує ГУ Нацполіції Миколаївської області.

Зі школи евакуювали близько 400 учнів. Наразі школярам надають невідкладну медичну допомогу. На місці події працюють співробітники Заводського відділу поліції, слідчого управління, патрульні поліцейські, рятувальники, медики та інші служби.

Причини погіршення стану здоров’я у дітей та інші обставини події встановлюють.

Нагадаємо, 8 травня о 09:13 на території загальноосвітньої школи № 8 міста Черкаси під час проведення шкільної лінійки, на якій перебували 424 учні, відчули погіршення самопочуття та почали втрачати свідомість 15 учнів школи (2-9 класи). Згодом кількість звернень за медичною допомогою збільшилася до 53. Головною версією отруєння наразі залишається локальне розпилення невідомої речовини. З цього приводу активно працюють правоохоронці.

Того самого дня, 8 травня, в новомосковській школі на Дніпропетровщині учням теж стало зле під час лінійки. Медики поставили діагноз «вегето-судинний пароксизм» 15 учням; ще одній дівчинці 2005 року народження надали допомогу в лікарні, а потім передали її батькам.