Бізнес-школа УКУ запрошує на літню філософську школу

Участь - безкоштовна
     415  

Центр етики і технологій LvBS запрошує на Літню Філософську Школу «Нові технології, соціальні медіа і майбутнє демократії», яку Центр організовує спільно з Філософським департаментом УКУ, за підтримки Konrad Adenauer Ukraine та УКУ.

До участі запрошують студентів і магістрів гуманітарних, природничих та інженерних спеціальностей, активних громадян, молодих спеціалістів (інженерів, науковців, дослідників), журналістів, політологів та усіх, хто цікавиться розвитком технологій та майбутнім людства.

«Це унікальна можливість провести час у горах і набути корисних знань на теми: роботизація та перспективи базового безумовного доходу, розвиток біотехнологій, кібервійни та безпека, штучний інтелект та інші інформаційні технології, приватність, соціальні медіа та великі дані тощо», – запевняють організатори.

Школа відбудеться 1-8 липня 2018 року у с. Стрілки Старосамбірського району Львівської області. Участь безоплатна, деталі та реєстраційна анкета: https://goo.gl/RhDbCj. Обов’язковою умовою конкурсного відбору в школу є добре знання англійської мови. Останній термін подання анкети на #LvBSsummerSchool2018– 27 травня, тож поспішайте! Результати відбору – 6 червня.