У Львові відзначили науковців

Сьогодні, 18 травня, у Львові відбулись урочистості з нагоди Дня науки
     714  

З нагоди свята з вітальними словами в університетах виступили представники Львівської міської ради та вручили подяки від громади міста Львова.

На урочисте засідання представників наукової громадськості Львівщини з нагоди Дня науки, у Національний університет «Львівська політехніка», що на вул. С. Бандери, 12, завітав заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Він вручив від громади міста подяки.

Відзнаку за вагомий внесок у розвиток науки, багатолітню сумлінну науково-організаційну працю, підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня науки отримали:

Довгалюк Ірина Сергіївна — доктор мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри музичної фольклористики Львівського національної музичної академії імені М. В. Лисенка.

Михалічко Борис Миронович — доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри процесів горіння та загальної хімії Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Сорока Мирослава Іванівна — доктор біологічних наук, професор, професор кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу Національного лісотехнічного університету України.

На святкування Дня науки у Львівський державний університет внутрішніх справ завітала Наталія Бунда, директор департаменту розвитку ЛМР, та вручила подяки від громади міста Львова.

За сумлінну науково працю, активну участь у науково-практичних заходах, високі здобутки в навчальній діяльності та з нагоди Дня науки відзнаку отримала Василиця Наталія Василівна — здобувач вищої освіти факультету № 6 Львівського державного університету внутрішніх справ.

З нагоди Дня науки Львівський інститут економіки і туризму відвідала Галина Малець, начальник управління туризму ЛМР, де виступила з вітальним словом та вручила відзнаки.

Подяки отримали:

Ільчук Олена Олександрівна — кандидат економічних наук, доцент кафедри туризму і готельного господарства Львівського інституту економіки і туризму.

За вагомий особистий внесок у розвиток та організацію наукової роботи й високі професійні досягнення, підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди Дня науки.

Мороз Володимир Павлович — кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і фінансів Львівського інституту економіки і туризму.

За вагомий особистий внесок у розвиток та організацію наукової роботи, високі професійні досягнення, підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди Дня науки.

Павлишин Маріанна Львівна — кандидат технічних наук, доцент завідувач кафедрою підприємства, товарознавства та експертизи товарів Львівського інституту економіки і туризму.

За багаторічну сумлінну працю, творче та відповідальне ставлення до виховання студентів, упровадження сучасних методів навчання, підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди Дня науки.

Зазначимо, День науки в Україні відзначають у третю суботу травня.