Розроблено проектну документацію для будівництва об’їзної дороги біля Стебника

Нову ділянку автодороги в обхід карстових проваль поблизу Трускавця мають почати будувати вже цього року
     802  

Служба автомобільних доріг у Львівській області розробила та подала в Державне підприємство «Укрдержбудекспертиза» проектну документацію для початку робіт 2018 року з будівництва нової ділянки автомобільної дороги державного значення Т-14-02 Східниця – Пісочна на ділянці км 16+100 – км 21+700 (обхід м. Трускавця) Львівської області. Про це йдеться на сайті Служби автодоріг Львівщини.

Будівництво нової автомобільної дороги необхідне через просідання земляної поверхні, яке сталося на території рудника №2 Стебницького гірничо-хімічного комбінату «Полімінерал» через обвал.

Автомобільна дорога довжиною 3,9 км буде з двома кільцевими розв’язками. Вартість будівельних робіт встановлять після проведення експертизи проекту. У проекті передбачено комплекс заходів і склад необхідної інфраструктури для забезпечення ефективного функціонування об’єкту будівництва, сучасні енергозберігаючі прилади освітлення, заходи для запобігання забруднення повітряного та водного середовища. Для будівництва шляху обіцяють використовувати прогресивні технології.

Нагадаємо, у квітні в Дрогобичі представили карту-схему об’їзної дороги біля Стебника.

У Стебнику стався обвал на місці карстової пустоти. Обвалилася зона діаметром 300 метрів на глибину до 50 метрів. Локація обвалу – 500 метрів від дороги Дрогобич-Трускавець. У підсумку на дорозі пішли тріщини.