«Місто професій» у Львові перенесли

Дату проведення заходу змінили у зв’язку з погодними умовами
     2026  

Тож «Місто професій» цього року у Львові відбудеться в червні, можливо, 9 червня. Точну дату організатори обіцяють повідомити у понеділок-вівторок. Про це йдеться в повідомленні на facebook-сторінці Місто Професій.

«У зв’язку з погодними умовами захід перенесено на іншу дату. Команда організаторів дуже засмучена цим, але позитивні емоції дітей набагато важливіші», – зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, міжнародний проект «Місто професій» мав відбутися 19 травня в парку ім. Івана Франка у Львові.

Як і щороку, в парку розгорнуть імпровізоване містечко, на вході до якого кожна дитина, віком від 2 до 18 років отримає «паспорт» і карту представлених професій. Дитина зможе «влаштуватися на роботу» після короткого майстер-класу від фахівців різних галузей. У проекті візьмуть участь представники різноманітних професій: рятувальник, пожежний, кінолог, вибухотехнік, інспектор патрульної поліції, лікар, соціальний працівник, криміналіст та інших.

Ідеолог проекту – засновник міжнародного ділового журналу «COMMUNITY» Тетяна Люлька.

Зазначимо, торік учасниками «Міста професій» були понад 400 000 дітей в 29 містах України. Зокрема, у Львові Місто професій відвідало понад 30 000 гостей, а діти змогли спробувати свої уміння в понад 200 професіях.