Луценко вніс подання про притягнення до відповідальності ще одного нардепа

Причина – перешкоджання роботі ЗМІ
     591  

Генеральний прокурор Юрій Луценко скерував до Ради подання про притягнення до кримінальної відповідальності депутата з групи “Воля народу” Олександра Пономарьова. Про це повідомляє у Facebook прес-секретар голови ГПУ Лариса Сарган.

За її словами, це той народний обранець, який у приміщенні Верховної Ради України перешкоджав роботі журналістів інтернет-видань «Цензор.нет» та «Каменярі-інфо».

«Своїми умисними діями О.Пономарьов вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.171 КК України – незаконне вилучення зібраних журналістом матеріалів і технічних засобів, якими він користується у зв’язку зі своєю професійною діяльністю, а так само умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності», – повідомляє ГПУ Лариса Сарган.

Факт вчинення народним депутатом О.Пономарьовим кримінального правопорушення достатньо повно підтверджується законно зібраними у кримінальному провадженні доказами.

Подання вже зареєстроване в апараті Верховної Ради України.

Інцидент трапився 7 лютого цього року. Як пише видання Цензор.нет, екс- “регіонал”, нардеп з депутатської групи “Воля народу” Олександр Пономарьов в кулуарах Верховної Ради вихопив з рук і забрав мобільний телефон у парламентського кореспондента Цензор.НЕТ Івана Марусенко. Журналіст знімав суперечку між Пономарьовим і нардепом від “Батьківщини” Сергієм Соболєвим. Вони сварилися через те, що Соболєв звинуватив компанію Пономарьова “Агринол” у махінаціях у галузі держзакупівель машинного мастила для військ. У підсумку, після сперечань з журналістами, Пономарьов повернув їм телефони.