До ухвали про безкоштовний проїзд учнів у громадському транспорті внесли зміни

Зміни ухвалили сьогодні на сесії міськради
     699  

Джерело: theworldnews.net

Сьогодні на сесії Львівської міської ради додатково розглянули ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.04.2018 № 3289 «Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку». За нову ухвалу проголосувало 52 депутати.

Відповідно до ухвали, встановлено, що безкоштовний проїзд для дітей (учнів) шкільного віку, за умови пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра: на автобусних маршрутах загального користування у м. Львові здійснюють протягом навчального року, за винятком літніх канікул у загальноосвітніх навчальних закладах, а в електротранспорті Львова – протягом року.

«У процесі застосування попередніх ухвал стало зрозуміло, що вони потребують доопрацювання. На інженерній комісії ми розглянули їх і запропонували такий вихід із ситуації: встановити безкоштовний проїзд учням в автобусному транспорті загального користування безкоштовним увесь рік, окрім літніх канікул, а в електротранспорті – впродовж року. Тому що виникають різночитання у цих ухвалах стосовно канікул,адже кожна школа може встановлювати їх у різний час, і лише літні канікули в усіх однакові», – повідомила Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту ЛМР.