У Львові вечірню школу № 19 приєднали до школи № 55

Сьогодні на сесії Львівської міської ради ухвалили рішення про реорганізацію вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи № 19 Шевченківського району Львова
     674  

Школу реорганізували шляхом приєднання її до середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 55 м. Львова, що на вул. С. Бандери, 91.

«Мета ухвали – оптимізація мережі закладів освіти у 2017−2018 н. р. Реорганізація вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи № 19 Шевченківського району м. Львова, заснованої на комунальній формі власності, здійснюється шляхом приєднання її до середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 55 м. Львова», – зазначили в управлінні освіти ЛМР.

Як додали в управлінні, у вечірній (змінній) середній загальноосвітній школі № 19 Шевченківського району м. Львова функціонує 14 класів (157 учнів). Освітній процес забезпечує 19 учителів: 12 з них основні працівники, решта – сумісники.

Середня загальноосвітня школа I-III ступенів № 55 – заклад освіти, в якому навчання здійснюють за різними формами навчання: денною, вечірньою. Реорганізація вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи № 19 шляхом приєднання її до середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 55 дозволить організувати освітній процес для учнів на належному рівні.