У Львові стартував Media Forum

Від сьогодні й до 19 травня у Львові триватиме найбільша медійна подія
     431  

Цьогорічна тема медіафоруму – «Коли все стає медіа». Традиційно Львівський медіафорум зібрав близько 850 учасників, серед них – 112 спікерів із 17 країн світу.

У рамках події організатори оголосили про запровадження премії ім. Андрія Квятковського.

«Цього року відійшов легендарний львівський журналіст Андрій Квятковський, і наш колега Євген Глібовицький виступив із публічною ініціативою створення фонду його пам’яті. Цей фонд оплачуватиме навчання для студента чи студентки Школі журналістики УКУ, якого обиратиме спеціально створена капітула. І ми – львівський Медіа Форум – долучаємося до цього фонду», – сказав директор Львівського медіафоруму Остап Процик.

Окрім того, доцент Школи журналістики УКУ Ігор Балинський також анонсував вручення премії ім. Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці» – п’ятнадцятої за ліком. Вручення відбудеться сьогодні в рамках Львівського медіафоруму о 17:30.

На форумі відбуватимуться дискусії та презентації у рамках декількох тематичних потоків – діджітал, розслідування, контент, політика, монетизація. Серед новинок LMF-2018 – дискусії про футбольну журналістику, державні комунікації та панель про освітні та грантові можливості для медіа й журналістів.