Таємниці Львова: смачне запитання

Конкурсне запитання від 17 травня
     1112  

конкурс "Таємниці Львова"

Минулого тижня ми почали говорити про давні святкування у Львові, зокрема, про міські празники. Цього тижня пропонуємо заглянути ще глибше в історію і уявити святкування часів Данила Галицького. Точних даних, про те, якими вони були, ми не маємо. Але можемо собі уявити, які наїдки та напитки тоді стояли на столах. Отож пропонуємо з семи зазначених нижче продуктів обрати ті три, які могли бути на святковому столі за княжих часів.

 • просо
 • картопля
 • тритикале
 • часник
 • помідори
 • індик
 • мигдалеве молоко

Щоб надіслати відповідь на запитання, заповніть, будь ласка, цю форму (дійсна до 10:00 17 травня).

Нагадаємо, «Львівська газета» разом з братами Радковцями та ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» проводить конкурс «Таємниці Львова».

На переможців чекають призи від «Львівської газети», солодкі подарунки, книжки та сертифікати на екскурсії від партнерів конкурсу.

Умови конкурсу:

 1. Щотижня в четвер об 11.00 на сайті «Львівської газети» gazeta.lviv.ua у розділі «Конкурс «Таємниці Львова» буде опубліковано запитання тижня.
 2. Відповіді на запитання прийматимуть ЛИШЕ через спеціальну форму під запитанням на сайті. Коментарі на сторінках соцмереж, відповіді на e-mail тощо не враховуватимуть.
 3. Відповіді прийматимуть до 10.00 наступного четверга.
 4. Щотижня у четвер буде визначено переможця тижня, який дав правильну відповідь на запитання, поставлене у попередній тиждень. «Львівська газета» публікуватиме прізвища та імена усіх, хто дав правильну відповідь, а переможця обиратиме система Random.
 5. Окрім цього, щомісяця «Львівська газета», брати Радковці та ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» розігруватимуть особливий приз серед тих, хто відповів правильно на всі запитання місяця. Усі учасники цього розіграшу, тобто ті, хто дав правильні відповіді на чотири запитання (в окремих випадках – 5 запитань), також отримають заохочувальні призи від організаторів.
 6. Підсумки конкурсу та нагородження переможців усіх турів протягом місяця відбуватиметься у суботу наступного місяця (після оголошення переможців усіх тижнів попереднього місяця) у приміщенні ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» (м. Львів, вул. Коперника, 40-а) за участі представників «Львівської газети»
 7. Під час нагородження також розігруватимуть додаткові заохочувальні призи серед усіх присутніх.