Паркування біля Львівського аеропорту подорожчало

Оплату за паркування на майданчику Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького підвищили
     515  

Фото: Tripway.com

Сесія Львівської міської ради підтримала ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 «Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова», відповідно до якої підвищено оплату за паркування на майданчику Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького до 20 грн /год. За відповідне рішення проголосував 41 депутат.

До департаменту економічного розвитку надійшло звернення ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» щодо перегляду граничного розміру плати за паркування на майданчику, розташованому на території аеропорту. На сьогодні гранична плата за паркування на майданчику Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького становить не більше 10,00 грн. Вона затверджена ухвалою міської ради від 15.09.2016 № 921 «Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 «Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова»

Як аргументували в аеропорту, підприємство впродовж останніх років суттєво збільшило кількість авіарейсів та обсяг перевезення пасажирів. Водночас зросли витрати, пов’язані з обслуговуванням майданчика для паркування.

«Для забезпечення рентабельності майданчика для платного паркування, розміщеного на території аеропорту, та покращення якості надання послуг пропонується підвищити граничну ставку плати за паркування для Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького – до 20 грн. за годину», – йдеться у пояснювальній записці до ухвали.