На Львівщині стартував українсько-польський бізнес форум

У ньому беруть участь пресдставники влади, бізнесу, дипломати
     1266  

Сьогодні, 17 травня, стартував «Українсько-польський бізнес-форум на Львівщині». Участь у ньому беруть керівники області, представники дипломатичних установ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, інвесторів та представники компаній з Республіки Польща, керівники польських підприємств, що працюють в Україні, та бізнес-асоціацій обох країн. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

“Ми дуже багато працюємо над поширення інформації про Україну серед польських підприємців, і варто замислитись над створенням якогось спільного інформаційного ресурсу, задля популяризації можливостей української економіки. Треба, передовсім, зосередити увагу на підтримці малого і середнього бізнесу, це збільшить шанси динамічного розвитку економіки шляхом забезпечення здорової конкуренції. Окрім того, варто брати в розрахунок людський потенціал, оскільки без фахових кадрів та діалогу між працедавцем і працівником ніколи не буде успішного підприємства. Україна докладає багато зусиль для свого розвитку. Вона проводить реформи, і досить успішно, в умовах війни. Важко сказати чи якась країна зуміла би так мобілізуватись для подібних змін. І ми, як партнери та сусіди готові допомогти та підтримати Україну”, – наголосив Президент Польсько-Української Господарчої Палати Яцек Пєхота.

Учасники Форуму матимуть змогу безпосередньо ознайомитися з особливостями виробничого процесу на провідних підприємствах Львівщини, обговорити особливості бізнес-клімату регіону та України загалом, а також налагодити партнерські відносини з представниками влади і бізнесу.