На Львівщині планують збудувати Кооперативний молокопереробний завод

Виробників молока області, які мають бажання стати інвесторами й акціонерами, запрошують до співпраці
     465  

Про це йшлося в межах засідання наглядової ради проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні», яке відбулось в Херсонській області за участю заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети.

«На фінансування проекту уряд Канади виділяє 1 млн доларів. Решта, а це 300 тис доларів – інвестиції від виробників молока, які здаватимуть на завод від 100л/день (інвестиції 50 тис грн) до 1500л/день (інвестиції 750 тис грн). Такі інвестори стають акціонерами заводу на суму що вдвічі перевищує суму їхніх інвестицій», – розповів начальник відділу розвитку кооперації та підприємництва департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Павло Дигдало.

Додаткову інформацію щодо реалізації проекту можна отримати в департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, Львівську аграрну дорадчу службу (ЛАДС) чи КО «Рівноправність».

Також на наглядовій раді розглянули досягнення за 2017 рік сімейних ферм проекту, кооперативів та кооперативних об’єднань Львівської та Дніпропетровської областей.

Проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні» реалізують у чотирьох областях – Львівській, Івано-Франківській, Дніпропетровській та Херсонській, його фінансує уряд Канади. Проект спрямований на вирішення труднощів, що стоять перед малими та середніми виробниками молока, шляхом створення нових та посилення наявних кооперативів.