Біля Львова виявили підпільну гуральню (фото)

На споживчий ринок не потрапило фальсифікованої горілки на більше ніж мільйон гривень
     623  

Фото: facebook.com/pg/MVS.LVIV

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно з працівниками слідчого управління поліції Львівщини припинили діяльність міні-цеху з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв та не допустили на споживчий ринок фальсифікованої горілки на більше ніж мільйон гривень.

Підпільна гуральня функціонувала неподалік Львова. У міні-цеху під час санкціонованого обшуку правоохоронці виявили та вилучили 350 літрів спирту та підготовленої до розливу спиртової суміші, 2500  марок акцизного збору з ознаками підробки та більше  600 пляшок готової продукції, яку реалізовували під виглядом горілки відомих в Україні торгових марок.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів). Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Досудове розслідування триває.