Стан пораненої львівської патрульної стабільний – Володимир Зуб

Лікарі дають позитивні прогнози
     1164  

Стан працівниці патрульної поліції Львівщини, яка перебуває на лікуванні у 8-й міській клінічній лікарні, стабільний, вона у свідомості. Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

«Хочу констатувати приємну новину. Стан Тетяни стабільний, вона тримається мужньо. Сьогодні зранку я з нею спілкувався – вона навіть намагалася жартувати. Тому все це дає нам змогу робити позитивні прогнози. Кровотеча надійно зупинена, стан стабільний, пацієнтка у свідомості, показники червоної крові нормальні. Тому сподіваємося на гладкий перебіг цієї травми», – сказав Володимир Зуб.

Нагадаємо, вчора на вул. Стрийській чоловік підрізав працівницю патрульної поліції Львівщини. Трапилась ДТП, водій намагався втекти від патрульних. Одна з патрульних хотіла затримати втікача, і він поранив її ножем. У 8-й міській клінічній лікарні поліцейську прооперували та надали всю необхідну допомогу.

Натомість нападнику, якому патрульний мусив вистрелити в ногу, щоб затримати, загрожує суворе покарання, аж до довічного позбавлення волі.