Радіо FM Галичина провело родинний квест у колі слухачів

До активного дійства долучилися більш ніж 20 команд, а це близько сотні учасників
   Роксолана Мудрак   2474  

З нагоди свята всіх матерів та Дня родини радіо FМ Галичина спільно з «Львівською газетою» організували «Родинний квест» у міському Парку культури та відпочинку.

«FM Галичина – радіо, яке не лише зберігає традиції, а й створює власні. Цього року ми вирішили продовжити добру традицію святкування Дня матері та Дня родини в колі наших слухачів. Адже, коли ми проводимо час разом, то стаємо ближчими. На квесті ми спільно розгадували загадки, проходили активні естафети та весело проводили час разом», – розповіла бренд-менеджер ТРК «Галичина»  Наталія Лаба.

8 локацій, цікаві завдання на кмітливість, спритність та справжня перевірка на дружність команди. Все це вже традиційно допоміг організувати Файному радіо клуб активного відпочинку КАVА. Генеральним партнером свята став ПАТ «КредоБанк».

«Кажуть, що ангели живуть на небі, але це неправда, адже вони є і на Землі. Це наші матері. Ми мусимо для них старатися, робити їм свято. Тому спільно з  FM Галичина вже другий рік збираємо родини та об’єднуємо їх в таких хороших спільних переживаннях, активностях. А у фіналі квесту вони разом складають родинний будинок FM Галичина», – говорить  керівник клубу KAVA  Володимир Воронюк .

Усі команди отримали цінні подарунки від друзів та партнерів Файного радіо, а переможницею родинного квесту стала команда «Патріоти», яка завітала на прямий ефір до студії. Наймолодший серед капітанів команд Дмитро каже, що отримав прекрасні емоції від квесту .

«Я дуже вдячний радіо FM Галичина за таке чудове свято. Це час, який я зміг весело провести в колі сім’ї, з батьками. Я також дуже радий, що вперше побував в прямому ефірі на радіо. І мені сподобалось спілкуватись з ведучими. Дякую за таку нагоду, що запросили мене і моїх рідних», – поділився враженнями капітан команди-переможниці родинного квесту Дмитро.

Радіо FM «Галичина» – файне радіо, для файного настрою!

Партнери родинного квесту: туристична компанія – «Лея тур», розважальний центр «Papashon», розважальний комплекс «Ігроленд», ТМ «Степанків», ТМ «Рогатинська»,  ТМ «Бон Буассон», студія «Art Massage Group», Львівський державний Цирк, ТЦ «Роксолана», фітнес-центр «Формула краси», Студія «Alfa Gravity», Мережа салат-барів «Tomatina», басейний комплекс «Водан», мережа магазинів вишитого одягу «Koloryt».