Пласт організовує триденний табір «Свято Весни»

Станиця Львів Пласту Національної скаутської організації України організовує триденний табір «Свято Весни: На нових берегах»
     679  

Табір відбудеться 18-20 травня поблизу аеродрому «Цунів» Городоцького району Львівської області.

Свято Весни відбувається щороку у кожному осередку Пласту. Це триденний табір,зазвичай у травні, присвячений дню святого Юрія Переможця – опікуна Пласту. В такий спосіб пластуни зустрічають прихід теплої пори року та початку таборового літа. Свято Весни проводять у вигляді змагань між куренями (командами), вік учасників/ць яких 11-17 років. Кожна команда на Святі весни організовує власний табір та забезпечує побут на ньому (шатра, кухня, огорожа та вхідна брама, щогла для прапора тощо). Як елемент змагань, команди намагаються яскраво й оригінально оформити свої табори, в тому числі стилізуючи їх, наприклад, під корабель, фортецю тощо. Команду-переможця визначають на основі загального рейтингу по всіх змаганнях. Щороку львівське Свято Весни збирає близько півтори тисячі пластунів і пластунок.

Оскільки 2018 рік визнано роком морського пластування, то цьогорічне Свято Весни буде тематичним – морським і матиме назву «На нових берегах». Невеличка галявина поблизу Львова перетвориться на лагідне море, у якому безліч островів, де до кожного причалює корабель з потужним екіпажем. Кожен курінь – це екіпаж, опора і сила. Учасникам/цям потрібно буде вирішувати, куди крутити штурвал, і де кинути якір, щоб розвідати нову землю, як це робили старі моряки.

Захід відбувається за підтримки Управління молоді та спорту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Організатор: Станиця Львів Пласту Національної скаутської організації України.