У Львові скасували виступ Віталія Козловського

Причиною став його виступ у Москві 9 травня
     1238  

Артист Віталій Козловський не виступатиме у Львові на запланованому на 18 травня концерті в Галереї Лицарів (просп. Свободи,16-18). Віталій Козловський та Ivan Navi мали стати хедлайнерами вечора. Проте у зв’язку з виступом артиста 9 травня на концерті в Москві запланований виступ Віталія Козловського 18 травня скасовано. Про це офіційно повідомила на своїй facebook-сторінці ГАЛЕРЕЯ ЛИЦАРІВ новий розважальний заклад проспект Свободи 16-18.

Найближчим часом організатори обіцяють оголосити про заміну хедлайнера.

Зазначимо, Віталій Козловський взяв участь у концерті, присвяченому святкуванню Дня перемоги в Москві 9 травня. На своїй facebook-сторінці співак написав, що «за останні 4 роки жодного разу не виступав в Росії» і вважає це «недопустимим зі зрозумілих на те причин». Проте погодився виступити на концерті, отримавши запрошення від українців, які живуть у Росії

«Я вшанував ветеранів там, де мене хотіли почути та з іншої нагоди цього виступу я б собі не дозволив. Переконаний, що ветерани в Москві такі ж, як і в Києві – вони разом пройшли страшну війну, перемогли у ній, заплативши дуже дорогу ціну. Вони йшли до кінця, не ділили себе на нації, це їх пам’ять. І вони заслуговують на те, щоб прожити свої останні роки гідно, відчуваючи нашу вдячність. Протистояння політиків (саме політиків, а не простих людей!!!), яке відбувається нині і призводить до нової війни та смертей моїх земляків – це страшно, але це не має нівелювати історію та подвиг тих, хто переміг у 1945-му. Не має ставати на заваді порозумінню людей адекватних та думаючих. Тому я не відмовився від цього виступу. І коли під час концерту отримав записку «Украина, мы тебя любим! Пусть всегда будет мир!» – Я зрозумів, що зробив все правильно», – додав співак.

Козловський заявив, що він «чесний перед своєю Батьківщиною-Україною», «неодноразово виступав в зоні АТО», пишається званням Заслуженого Артиста України і «принциповою умовою» його виступу в Москві було, щоб саме так його оголосили.