На Львівщині наступного тижня лунатимуть сирени

А також відбудеться опитування про рівень озвучення
     722  

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 16 травня 2018 року у період з 14:45 до 14:50 департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиме навчальне оповіщення населення області сигналами цивільного захисту.

Будуть увімкнені електросирени та передавати повідомлення для населення через засоби телебачення та радіомовлення. У зв’язку з тим, що мета увімкнення електросирен навчальна, практичних заходів не відпрацьовуватимуть. Населення закликають зберігати спокій.

Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім». Почувши його негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на хвилю «Львівського радіо» на частоті 103,3 МГц  у FМ-діапазоні, а телеприймачі переключить на ефірні канали «Першого національного» Національної суспільної телекомпанії України, ТРК «Львів» – «Суспільне мовлення» (12-й телевізійний канал), або телеканал «Телекомпанії «Львів-ТБ» «Перший Західний» (57-й телевізійний канал) і прослухайте повідомлення департаменту з питань цивільного захисту.

Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міст обласного значення: Львова, Борислава, Дрогобича, Стрия, Самбора, Трускавця, Червонограда та Нового Роздолу, буде проводитись електронне опитування населення: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування та відповісти на декілька нескладних запитань.

На підставі проведеного опитування проводитимуть роботи з удосконалення системи оповіщення та підвищення якості оповіщення.

Звертаємо увагу, що опитування проводитимуть у період із 15:00 16 травня до 24:00 20 травня поточного року, після завершення опитування відповіді не прийматимуть.