У Новому Калинові завершать будівництво дитсадка

Новокалинівська ОТГ цьогоріч охопить усіх дітей дошкільною освітою
     373  

Цього року державну субвенцію на розвиток інфраструктури Новокалинівська об’єднана територіальна громада спрямує на два об’єкти у Новому Калинові: будівництво дитячого дошкільного закладу на площі Авіації та реконструкція каналізаційної насосної станції №2. Про це повідомляє офіс реформ у Львівському РВ АМУ.

Як розповів голова Новокалинівської ОТГ Богдан Юзвяк, будівництво дитячого садочка у Новому Калинові цього року буде завершене. Навчатиметься у ньому 145 дітей з самого Нового Калинова та з сіл Калинів і Кружики. Важливо, що після відкриття нового дитячого садочка усі діти громади будуть охоплені дошкільною освітою.

Не менш серйозні плани має громада і щодо водовідведення і каналізування. Так, у цьому році за кошти інфраструктурної субвенції та кошти з обласного фонду охорони навколишнього середовища громада планує реконструювати каналізаційну насосну станцію №2 у місті Новий Калинів з перспективою підключення до каналізації усіх навколишніх сіл. На це спрямують 3 млн 200 тис грн. Наступного ж року громада планує реконструювати водозабір у Новому Калинові з перспективою підключення до нього і забудови учасників російсько-української війни.