Таємниці Львова: запитання від Івана Радковця

Конкурсне запитання від 10 травня
     2328  

Нещодавно Львів відсвяткував річницю від першої письмової згадки. Львів завжди вмів празникувати. Львів мав свої свята. Найбільшим завжди було храмове свято. Недаремно нині місто святкує 6 травня – День Святого Юрія.

Але заглянімо в історію. У XVI – XVII століттях храм святого Юрія був далеко на околиці тодішнього міста. Натомість три найбільші релігійні громади міста Львова спільно святкували одне і те саме свято.  Спробуйте сказати, на честь якого літнього свята відбувались найбільші урочистості у Львові?

Щоб надіслати відповідь на запитання, заповність, будь ласка, цю форму (дійсна до 10:00 17 травня).

Нагадаємо, сьогодні «Львівська газета» разом з братами Радковцями та ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» розпочинає конкурс «Таємниці Львова».

На переможців чекають призи від «Львівської газети», солодкі подарунки, книжки та сертифікати на екскурсії від партнерів конкурсу.

Умови конкурсу:

  1. Щотижня в четвер об 11.00 на сайті «Львівської газети» gazeta.lviv.ua у розділі «Конкурс «Таємниці Львова» буде опубліковано запитання тижня.
  2. Відповіді на запитання прийматимуть ЛИШЕ через спеціальну форму під запитанням на сайті. Коментарі на сторінках соцмереж, відповіді на e-mail тощо не враховуватимуть.
  3. Відповіді прийматимуть до 10.00 наступного четверга.
  4. Щотижня у четвер буде визначено переможця тижня, який дав правильну відповідь на запитання, поставлене у попередній тиждень. «Львівська газета» публікуватиме прізвища та імена усіх, хто дав правильну відповідь, а переможця обиратиме система Random.
  5. Окрім цього, щомісяця «Львівська газета», брати Радковці та ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» розігруватимуть особливий приз серед тих, хто відповів правильно на всі запитання місяця. Усі учасники цього розіграшу, тобто ті, хто дав правильні відповіді на чотири запитання (в окремих випадках – 5 запитань), також отримають заохочувальні призи від організаторів.
  6. Підсумки конкурсу та нагородження переможців усіх турів протягом місяця відбуватиметься у суботу наступного місяця (після оголошення усіх переможців) у приміщенні ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» (м. Львів, вул. Коперника, 40-а) за участі представників «Львівської газети»
  7. Під час нагородження також розігруватимуть додаткові заохочувальні призи серед усіх присутніх.