На Дитячому форумі у Львові представили багато цікавинок для незрячих дітей

Львівський дитячий форум 2018 року має окремий майданчик для незрячих читачів
     543  

Власну продукцію, надруковану шрифтом Брайля, на форумі презентує Ресурсний центр освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами НУ «Львівська політехніка». Крім книжок шрифтом Брайля, представлені 3D-макет Львівської опери, рельєфні малюнки, сучасне технічне обладнання, яким користуються під час навчання та інше.

Спеціально для незрячих дітей на стенді презентують два десятки книжок, серед яких і цьогорічні новинки: «Дитячий Кобзар» Тараса Шевченка, «Жменька тепла для мами» Сашка Дерманського.

«Окрім барвистих, привабливих ззовні книжок, надрукованих брайлем на білосніжному папері, увазі відвідувачів представлені 3D-макет Львівської опери, різноманітні рельєфні малюнки, сучасне технічне обладнання, яким користуються під час навчання, а також інші цікавинки. Побачити їх, потримати в руках, почитати і навіть спробувати власноруч надрукувати текст або наосліп обстежити оперний театр, зможуть всі охочі, завітавши на Дитячий форум», – розповіла Оксана Потимко, керівник Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами НУ «Львівська політехніка».

Стенд Ресурсного центру Львівської політехніки розміщено на першому поверсі ліворуч від входу. Ресурсний центр також підготував чимало цікавих атракцій і для зрячих відвідувачів — дітей і дорослих.