Матір хотіла незаконно вивезти за кордон сина

Жінку затримали у пункті пропуску «Грушів»
     596  

Джерело: facebook.com/zahidnuy.kordon

Учора через пункт пропуску «Грушів» на виїзд з України прямувала 30-річна громадянка України зі своїм неповнолітнім сином.

Як інформує прес-служба Львівського прикордонного загону, на паспортний контроль мешканка Хмельницької області надала нотаріально завірену заяву батька дитини про дозвіл на вивезення сина за кордон. В ході перевірки прикордонники встановили, що батько на момент видачі заяви перебував за межами України. Відповідно, фізично він не міг підписати наданий прикордонникам документ. Під час бесіди з’ясувалося, що нотаріус, яка видала це доручення, – знайома жінки, тому й погодилась оформити документи без присутності батька.

Враховуючи виявлені ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів», прикордонники направили представникам Нацполіції України відповідне повідомлення. Через кордон матір з сином не пропустили та передали співробітникам поліції.

Від початку року на ділянці Львівського прикордонного загону вже не пропущено за кордон понад 140 дітей. Причинами не пропусків були відсутність дозволів на вивіз дітей від одного з подружжя, спроба підробити або незаконно видати таку заяву з дозволом.

Читайте також: Як поїхати за кордон з дітьми: документи та правила