Покладання квітів до військових меморіалів у Львові відбулися без порушень – поліція

Для забезпечення публічного порядку у Львові та області 9 травня збільшено кількість правоохоронців
     419  

Сьогодні, в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, правоохоронці забезпечують охорону правопорядку під час покладання квітів до військових меморіалів на Пагорбі слави та Марсовому полі у Львові.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, для забезпечення публічного порядку у Львові та області 9 травня збільшено кількість патрулів, слідчо-оперативних груп для якнайшвидшого реагування на злочини та правопорушення, також у посиленому режимі працюють вибухотехніки та кінологи – щоб швидко реагувати на виявлення небезпечних та підозрілих предметів. Окрім того, у місцях проведення заходів працюють групи превентивної комунікації.

Близько 10.00 на Марсове поле по вулиці Мечнікова у Львові прийшов літній чоловік, одягнений у футболку з забороненою символікою під сорочкою. Аби уникнути провокацій, правоохоронці доставили його у відділ поліції.

«Поліція сьогодні працює у посиленому режимі і наше головне завдання – забезпечити правопорядок. Ми працюємо не лише у місцях покладання квітів і маємо достатньо сил і засобів щоб не допустити порушень публічного порядку та провокацій», – розповів начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа.

Грубих порушень публічного порядку під час покладання квітів не виявлено.