Песики з ЛКП «Лев» мріють про своїх господарів

Цього разу в нас дуже сонячна і тепла підбірка
 |    1453  

На території ЛКП «Лев» розквітли рододендрони, і працівники ЛКП вирішили, що це чудове тло, аби привернути увагу ще більшої кількості охочих прихистити чотирилапого! «Дякуємо за чудовий фотосет @marta! Також нагадуємо, що лабрадор Розалія, ягд Нона, такса Аліка, Челсі, Джей, Меліса, Майлі з попередніх підбірок ще досі у нас, термін перебування їх на підприємстві вже добігає кінця, тому просимо максимального репосту для того, щоб ці чудові чотирилапі знайшли свої нові постійні родини. Їхні фото – на сайті ЛКП «Лев»: https://lkplev.com/ua/adoption», – зазначають в ЛКП «Лев».

Нагадуємо, ЛКП «Лев» працює у Львові на вул. Промисловій, 56 щодня без вихідних з 08:00 до 20:00, тел.: 068-535-45-45.

Бусінка. Неймовірна красуня-білявка. Трішки ляклива, але при постійному контакті з людиною стане чудовим другом і навіть охоронцем.

Тася. Молоденька красуня, довгошерста метис такси. Потрапила до нас з вулиці зі шлейкою (видно на фото). Добра, розумна, енергійна та слухняна. Можливо, хтось впізнає цю собачку та повідомить господарів.

Кроха. Маленька собачка-красуня. Невеличка, трішки більша за котика. Чемна та добре гуляє на повідку, любить контактувати з людьми. вірний і відданий друг.

Декс. Собака, що потрапив до ЛКП в жахливому стані. Вже видужує та потребує люблячого господаря, який буде пильнувати та слідкувати за ним, а Декс, у свою чергу, віддячить відданістю, буде охороняти свої нових господарів.

Кома. Ця чорнява красуня потрапила на ЛКП «Лев» після ДТП. Наші ветеринари її врятували, зараз собака вже добре гуляє на повідку, любить контактувати з людьми та іншими собаками. Потребує люблячих та відповідальних господарів, які доглядатимуть її, а вона, у свою чергу, стане другом та охоронцем.

Діанора. Молода кудлата красуня з надзвичайно гарним тигровим окрасом. Добре гуляє на повідку, може проживати у квартирі, чемна, слухняна, друг та охоронець.

Сільвана. Молода собака. Соціалізована, енергійна та гавкуча, стане чудовим другом та охоронцем для своєї нової сім’ї чи людини.

Аріель. Ще одна чорнява красуня. Кудлата молоденька собака. Активна, соціалізована та добре гуляє на повідку, любить спілкуватися з людьми.

Таві. Красуня-енерджайзер. Лайка. Молода, їй близько двох років. Потребує господаря, який розуміється на породі. Собака абсолютно соціалізована, у ЛКП «Лев» навчилася ходити на повідку, любить довгі прогулянки.

Нона. Ця красуня досі у нас. Метис ягдтер’єра. Була знайдена прив’язаною до дерева, тривалий час вона чемно очікувала на свого господаря, який так і не забрав її. Активна, добре піддається навчанню.