Колишня львів’янка є претенденткою на нагороду «Людина року» польської «Газети Виборчої»

Адміністраторка сайту pracadlaukrainy.pl Уляна Воробець, колишня журналістка зі Львова, – серед 12 претендентів на нагородження «Людина року» в номінації «Громадянське суспільство» конкурсу, який щорічно організовує польська «Газета Виборча» (Gazeta Wyborcza)
     657  

Фото: facebook.com/Ula Worobec

Уляна Воробець є єдиною представницею України серед номінантів. Про це інформує польсько-український портал РolUkr.net.

«Українка зі Львова нині працює на порталі pracadlaukrainy.pl та допомагає в Польщі іншим працівникам з України. На її рахунку – десятки справ, від звичної юридичної допомоги до організації втеч із фірм, які діяли як табори праці, чого вона сама зазнала, прибувши до Польщі», – зазначено в описі номінантки на сайті «Газети Виборчої».

Уляна Воробець – колишня радіожурналістка із Львівщини. Вона вже три роки мешкає в Польщі. Нині є адміністраторкою польсько-українського порталу з пошуку праці, що допомагає українцям знайти роботу в сусідній країні. Уляна відома завдяки своїй роботі, оскільки допомагає землякам, які потрапили у скрутну ситуацію. Каже, що взялася допомагати краянам після того, як пережила хворобу доньки й отримала допомогу від різних людей, а також втечу фактично з табору праці вже у Польщі, – повідомляє Польське радіо.

Уляна потрапила у список номінантів «тому, що багато працювала і допомагала іншим. Вона ніколи не залишається байдужою до чужих проблем. Підтримує тих, хто потрапив в заробітчанські халепи. Ця жінка віддана роботі та всупереч негараздам, сьогодні вона може бути натхненням для інших», – характеризують кандидатку на нагороду її колеги.

Щоб проголосувати, потрібно зареєструватися на веб-сайті Wyborcza.pl або Gazeta.pl. Після цього ви зможете віддати свій голос за когось із претендентів на нагороду – проголосувати можна за одну особу в кожній категорії.

Голосування триває до 21 травня. Його результати опублікують в п’ятницю, 25 травня, на сайті Wyborcza.pl, а наступного дня – у друкованому виданні Gazeta Wyborcza.